Новости‎ > ‎

У обласному Центрі планування сім’ї працює оновлений Центр андрології, урології, сексопатології

У обласному Центрі планування сім’ї працює оновлений Центр андрології, урології, сексопатології
Рідна Дніпропетровщина23 Жовтня 2016 23:49

Влітку в приміщеннях Центру, що розміщується на базі обласного перинатального Центру,  було проведено ремонт, завдяки чому вдосконалили умови у денному чоловічому стаціонарі.

Наприклад, тепер є можливість здати всі необхідні аналізи у  облаштованих кабінетах забору аналізів. Раніше чоловіків оглядали на різних поверхах Центру.

 

У оновленому Центрі андрології, урології та сексопатології на пацієнтів чекають спеціалісти, які надають допомогу чоловікам та жінкам з безпліддям, запальними захворюваннями, сексуальними розладами

З кожним роком тут вдосконалюються методи обстеження пацієнтів, з’являються нові спеціалісти. Це забезпечує надання висококваліфікованої медичної допомоги.

 

 – Центр планування сім’ї, розповідає його завідувач Ольга Мальцева, –  володіє потужною, багатою базою, як висококласних фахівців, так і сучасної якісної апаратури.  

   
 

 Сьогодні наші гінекологи, генетик, сексопатологи, спеціалісти з невиношування вагітності мають змогу надати консультативну допомогу в онлайн – режимі. З квітня у обласному перинатальному центрі працює кабінет телемедицини. Кращі спеціалісти центру консультують колег та пацієнтів з районів і міст регіону щодо лікування складних випадків захворювання.


Робота тут ведеться згідно з напрямками останніх наукових досягнень гінекологічної ендокринології, невиношування вагітності, безпліддя, сексуальної патології, андрології, медико – генетичного консультування, дитячої та підліткової гінекології, дермато – венерології, контрацепції, психології та психотерапії. Крім цього, існує консультування загального ендокринологічного профілю з питань спостереження та лікування вагітних з патологією щитовидної та надниркових залоз, пацієнтів, що страждають безпліддям та невиношування з причин ендокринної патології. Лабораторія центру здійснює у повному обсязі загальні та спеціальні обстеження, необхідні для діагностики та контролю за лікувальним процесом спостереження. Спеціалісти Центра надають організаційно – методичну допомогу жіночим консультаціям міста та області.

 Довідка: У січні 1984 року на базі міського полового будинку №2 почали працювати три кабінети: гінеколога – ендокринолога, трубного безпліддя та  лабораторія спеціальних медичних досліджень.         

У 1985 році завдяки зусиллям колективу  Центра для надання допомоги сім’ї у повному обсязі та керуючись вимогами часу був відкритий перший в Україні  чоловічій денний стаціонар.   Зараз Дніпропетровський обласний Центр планування сім’ї являє собою новий тип лікувального закладу, який призначений надавати допомогу жінкам та чоловікам, подружнім парам з безпліддям, з самовільним перериванням  вагітності, з сексуальними дисгармоніями, а також дітям та підліткам  з гінекологічною патологією.

Віра Касьянова.        
            
Comments